Pracovní pozice

Konstruktér

O nás

Jsme STREICHER. Působíme ve Štěnovicích u Plzně. Navrhujeme a vyrábíme vakuová zařízení na zakázku do celého světa.

Naše vakuové systémy nacházejí uplatnění například ve farmaceutickém, potravinářském, vesmírném či polovodičovém průmyslu nebo v oblasti vědy a výzkumu. Svojí výrobou pomáháme vědeckým pracovištím a technologickým firmám měnit svět k lepšímu.

Popis pracovní pozice

  • Konstrukce vakuových komor a speciální techniky pro renomované vědecké a výzkumné instituce
  • 3D konstruování a zpracování výkresové dokumentace v Autodesk Inventor
  • V případě zájmu provádění pevnostních výpočtů pomocí FEM
  • Komunikace a konzultační podpora v průběhu výroby
  • Možnost navštívit různá vědecká centra a veletrhy po Evropě

Požadujeme

  • VŠ vzdělání strojního zaměření, vhodné i pro absolventy
  • Znalost konstruování v CAD (případné přeškolení na Autodesk Inventor zajistíme)
  • Znalost pravidel navrhování strojních komponent, geometrických tolerancí, svarů, základních technických a fyzikálních výpočtů
  • Znalost německého nebo anglického jazyka
  • Ochotu spolupracovat v týmu a aktivně se podílet na jeho rozvoji

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Odměna formou 13. a 14. mzdy
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské benefity pro každý den – káva, čaj, ovoce, mošt apod.
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Firemní kulturní a sportovní akce
  • Práce na atraktivních zakázkových projektech mířících do celého světa
  • Moderní kancelářské prostory
  • Areál firmy zasazený v krásné přírodě

Informace pro uchazeče

Pokud máte zájem stát se součástí našeho skvělého týmu a podělit se o své znalosti a dovednosti, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na steinerova@streicher.cz.

Těšíme se na setkání a diskusi o Vaší potenciální roli v naší společnosti.

STREICHER, spol. s r.o. Plzeň * K Lomu 426 * 332 09 Štěnovice * Česká republika * T: +420 377 150 109 * E: steinerova@streicher-machinery.cz * www.streicher-machinery.cz

Zájem o pracovní pozici "Konstruktér"

* označená pole jsou povinná